Zasady

1. Bierzesz? Komentujesz!
2. Notki dodajemy od 15 komentarzy w górę.
3. Jeżeli autorka nie może dodać posta w wyznaczony dzień ( patrz na "Spis notek" ) informuje mnie - klaudiaj112 - na gliterach.
4. Nie spamuj.
5. Jeżeli komentujesz to podpisz się swoim pierwszy nick'iem na gliterach.

Szukaj na tym blogu

sobota, 6 października 2012

Powitanie / Mix dodatków z Miley Cyrus.

Sjemson, Ahoj, Welcome! I wogóle Witajcie. Nazywam się Nathalie Margaret Sadowska. Mam 12 lat i mieszkam w Krakowie. Jestem Baby, mówcie tak do mnie :") No, no żeby nie przedłużać przechodzę do dodatków

Miley Cyrus :

~ Blendy (2) 600x600 ~


(kliknij prawym przyciskiem myszki na któryś z obrazków i wybierz opcję  ' pokaż obrazek ' czy coś w tym stylu, a obrazek się powiększy)

~ Icony (6) ~(kliknij prawym przyciskiem myszki na któryś z tych dwóch obrazków i wybierz opcję  ' pokaż obrazek ' czy coś w tym stylu, a obrazek się powiększy)

~ Fan Icony (5) ~
I co? Podoba się? Pisać opinie. Moja next notka = next sobota :") Hm nie wiem z kim następna notka.. nie wiem co Klałłdia (specialny błąd xP) wymyśli :D Hej, a chcielibyście w następnej mej wspaniałej notce jakieś tekstury i te sławne napisy png typu:
? Piszcie także swoje propozycje co bym mogła dodać.. jakiś baner, tła? Myśle,  że dodatki się podobają i będziecie je pobierać :")

4 komentarze:

 1. Super dodatki najbardziej podobają mi się blendy są boskie : *** W następnej notce chciałabym pare teł na profil z kolorami hex czy jak im tak, jakiś baner i co do tych tekstur i napisów to TAAK! :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Ekstra dodatki! Chciałabym mieć taki talent jak ty. Normalnie cud, miód i orzeszki :) Tak! Daj te napisy i tekstury na pewno będą ekstra zresztą jak wszystko. < 333 Co do własnych propozycji to dokładnie daj tła z tymi kolorkami daj też te napisy i tekstury i możesz dodać instrę do photoshopa :D

  OdpowiedzUsuń
 3. łał! bardzo fajne dodatki uwielbiam Miley Cyrus. Boskie są te icony <3 Dodaj więcej! Daj tła, banerra zrób oo przypinki zrób i dodaj te tekstury i napisy stu procentowo!! Super! Tak i dodaj też dokładnie jakąś instrę :)

  OdpowiedzUsuń
 4. gratuluje talentu dodatki naprawdę świetne! Mhm a te ikony szczególnie te duże to normalnie powalają na kolana! Dobrze dziewczyny mówią.. dodajcie tła, bo ja nie mam już na profil hahah :D

  OdpowiedzUsuń