Zasady

1. Bierzesz? Komentujesz!
2. Notki dodajemy od 15 komentarzy w górę.
3. Jeżeli autorka nie może dodać posta w wyznaczony dzień ( patrz na "Spis notek" ) informuje mnie - klaudiaj112 - na gliterach.
4. Nie spamuj.
5. Jeżeli komentujesz to podpisz się swoim pierwszy nick'iem na gliterach.

Szukaj na tym blogu

piątek, 26 października 2012

Napisy PNG

Dzisiaj krótka notka z dodatkami w postaci napisów PNG, o które prosiliście. Nie są trudne do wykonania, zrobiłam je sama, więc prawdopodobnie będę je dodawała częściej. ;)8 komentarzy:

 1. A dodasz napisy bez tych strzałek ? i takie pododobne do tych ? http://i912.photobucket.com/albums/ac328/schaferowa/8.png?t=1345118800 prooszę . / widziałam też na różnych blendach na waszym blogu. coś tymu skyscraper, i inne.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Muszę poszukać takie brushe i style tekstu, więc jeśli znajdę je w ten weekend to postaram się tą notkę uzupełnić/dodać nową, dłuższą. Te, które mamy na blendach są z deviantart, a nie mogę stamtąd wkleić ich na bloga.

   Usuń
 2. Fajnee <3 Cudo :) najlepsze ostatnie ,,Let the sky fall '' Jesteś świetna w tym co robisz :) Nie mogę się napatrzeć na wasze blendy itp. Fajne , Fajne ; **

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję, a takie miłe komentarze tylko motywują do działania :'3 Jeszce raz dziękuję. :'3 (jestem tylko człowiekiem i nie umiem się w takich momentach wysłowić XD)

   Usuń
 3. Hejosz! Chciałabym się spytać apropos blendów zrobionych w Photoshopie. Jak robię blendy to jak przypuśćmy chcę dodać teksturę to otwieram ją i mam czarny obrazek na moim blendzie i później jak najlepiej zrobić żeby widać było TYLKOnp. napis: Closer to the edge bez tego czarnego tła???
  Proszę o odpowiedź jeśli ktoś mnie zrozumie :D
  pzdr. ~ blowness .

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ustawiasz opcję wypełnienia warstwy 'tylko jaśniejsze', 'jaśniej' albo 'jaśniejszy kolor' ;)

   Usuń
 4. dzięki ;)
  ~ blowness

  OdpowiedzUsuń