Zasady

1. Bierzesz? Komentujesz!
2. Notki dodajemy od 15 komentarzy w górę.
3. Jeżeli autorka nie może dodać posta w wyznaczony dzień ( patrz na "Spis notek" ) informuje mnie - klaudiaj112 - na gliterach.
4. Nie spamuj.
5. Jeżeli komentujesz to podpisz się swoim pierwszy nick'iem na gliterach.

Szukaj na tym blogu

piątek, 10 sierpnia 2012

Polscy siatkarze cz. II.

Aloha. Kurde nie wiem za bardzo co napisać, bo dawno tego nie robiłam. No więc zacznę od tego, że w NN pojawią się Polscy siatkarze, zupełnie inni, niż byli w tamtej notce. Na zdjęciach nie ma rzeczy typu: serduszek, motylków, czy kwiatków. Możecie sami je dodać. : ) Klaudia poprosiła mnie o tą notkę. Ale zaszczyt, więc bardzo się przygotowałam. : ) Może przestane już tyle pisać i wymienię wam 5 siatkarzy, którzy będą w tej notce, no więc.: Marcin Możdżonek, Grzegorz Kosok, Jakub Jarosz, Michał Ruciak, i na sam deserek: Zbigniew Bartman. Mam nadzieję, że dodatki się spodobają.
                                                             Blendy 6OOx6OO:

                                                                      Avatary:
Tła. : 

OMG! ale zaszalałam z dodatkami, ale kiedyś musiałam. Jak zawsze proszę was o dużą ilość komentarzy i ocen. Jeśli chcecie zamówić jakąś notkę, pisz w "ZAMÓWIENIA". Bym zapomniałam. BIERZESZ=PISZESZ. Nie kosztuję cię to wiele, jeśli napiszesz. No to do zobaczenia. Miłego pobierania i pisania komentarzy. :)

5 komentarzy:

 1. Biorę. Ale faktycznie zaszalałaś z dodatkami xD

  OdpowiedzUsuń
 2. Mogę zapytać w jakim programie są robione ? ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. ale boskie tła *______* ! ; )) nie wiem na które się zdecydować (ale na przyszłość jak możecie to dodajcie tła z kodami css żeby pasowały do kolorystyki profilu)

  OdpowiedzUsuń
 4. Biorę Bartmana ^^

  OdpowiedzUsuń