Zasady

1. Bierzesz? Komentujesz!
2. Notki dodajemy od 15 komentarzy w górę.
3. Jeżeli autorka nie może dodać posta w wyznaczony dzień ( patrz na "Spis notek" ) informuje mnie - klaudiaj112 - na gliterach.
4. Nie spamuj.
5. Jeżeli komentujesz to podpisz się swoim pierwszy nick'iem na gliterach.

Szukaj na tym blogu

piątek, 24 sierpnia 2012

Demi Lovato

Przepraszam za słaby moim zdaniem post, ale wszystko zaczęło się właśnie sypać. Graphier wisi na włosku. Moja najlepsza gliterowa kumpela opuściła stronkę i straciłam z nią kontakt. Klaudia, druga administratorka swoje glitery zawiesza, prawdopodobnie będziemy się jakoś kontaktować, ale będzie trudniej. Szkoła niedługo, a tam trudna rozmowa z jedną z koleżanek. Po prostu nie mam sił i trzymają mnie tylko słowa "stay strong" (no i Katy :3). Ludziska, trzymajcie kciuki, żeby Klaudia wróciła.
***
 Nuta na dziś:


***


 ***

9 komentarzy:

 1. Mam nadzieję , że Klaudia wróci , i że Graphier będzie jak najdłużej istnieć .! To jest mój ulubiony blog . :3 . Piękne dodatki . <3

  OdpowiedzUsuń
 2. Popłakałam się. Nie wiesz nawet ile takie słowa dla mnie znaczą. Dziękuję.

  OdpowiedzUsuń
 3. Śliczne blendy, nie pobieram ale podobają mi się. Moglibyście dać instrukcje na takie bardziej dopracowane blendy w gimpie. To znaczy nie takie "proste" tylko bardziej że tak powiem "podrasowane" :D

  OdpowiedzUsuń
 4. to też jeden z moich ulubionych blogów :3 uwielbiam szczególnie TE blendy :> ojejuś, Annie, no STAY STRONG :D

  OdpowiedzUsuń
 5. biorę jednego ;D

  OdpowiedzUsuń
 6. Jak zrobiłaś ten efekt że kilka zdj. tych samych obok siebie (przedostatni blend)? To co jest za Demi... jakby tło xd Kopiowałaś i ustawiałaś obok siebie czy jakimś sposobem? bo szukam w gimpie i nie moge znaleźć a pamiętam że było chyba takie coś ;3 z góry thx za odp ;3 Napisz może na mój profil na gliterach (ilovewestix3)

  OdpowiedzUsuń