Zasady

1. Bierzesz? Komentujesz!
2. Notki dodajemy od 15 komentarzy w górę.
3. Jeżeli autorka nie może dodać posta w wyznaczony dzień ( patrz na "Spis notek" ) informuje mnie - klaudiaj112 - na gliterach.
4. Nie spamuj.
5. Jeżeli komentujesz to podpisz się swoim pierwszy nick'iem na gliterach.

Szukaj na tym blogu

poniedziałek, 25 czerwca 2012

Hayley Williams

Aloha.

Hayley Williams.

Dzisiaj chciałabym wam przedstawić notkę z Hayley Williams. Zanim przejdę do dodatków chciałabym się wam przedstawić, ponieważ dopiero dołączyłam do załogi bloga. Nazywam się Alicja, mam 13 lat i interesuję się muzyką i grafiką komputerową. Chciałbabym również przeprosić, za to, że będę miała tak mało dodatków, ale mój program strasznie nawala. Mogą one też być niedokładne, ale nie chciałam za długo czekać z tą notką. 

Zdjęcia, z których blendy zostały zrobione. :

Coś o Hayley Williams:

Hayley Nichole Williams (ur. 27 grudnia 1988 r. w Meridian, Missisipi[2]) – amerykańska piosenkarka oraz autorka piosenek. Jest główną wokalistką zespołu Paramore.

W wieku trzynastu lat przeprowadziła się wraz z rodziną z Meridian w stanie Mississippi do Franklin w stanie Tennessee, gdzie poznała późniejszych członków zespołu Josha Farro oraz Zaca Farro w szkole. Wkrótce potem zaczęła pobierać lekcje śpiewu u Bretta Manninga. Jeszcze będąc w szkole próbowała swoich sił w lokalnej kapeli The Factory, gdzie spotkała Jeremy'ego Davisa. W 2005 r. podpisała wraz z zespołem Paramore kontrakt z wytwórnią Fueled by Ramen.

W 2007 r. Williams wystąpiła w teledyskach do piosenek "Kiss me" oraz "Truck Stop Blues" zespołu New Found Glory.

Williams napisała i nagrała piosenkę "Teenagers", która znalazła się na soundtracku do filmu "Zabójcze ciało". W 2010 pojawiła się w piosence "Airplanes" towarzysząc raperowi B.o.B na jego debiutanckim albumie "B.o.B Presents: The Adventures of Bobby Ray". Williams utrzymuje, że nie zamierza odłączyć się od zespołu i rozpoczynać kariery solowej.

Oprócz tego Williams wystąpiła również gościnnie w piosenkach takich zespołów jak October Fall, The Chariot, Say Anything, Death in the Park i Set Your Goals.

W październiku 2009 r. Williams oraz ówczesny gitarzysta Paramore Josh Farro przyznali, że byli parą prawie 3 lata aż do ich rozstania jesienią 2007 roku. Obecnie Hayley jest w związku z Chadem Gilbertem, gitarzystą zespołu New Found Glory. { Źródło Wikipedia . }

 

Strasznie skromnie, ale mój program jest totalnie głupi. xD 

Hmmm.. Oceniajcie jak wam podobają się nowe dodatki z Hayley. Już za kilka dni WAKACJE. 

 

3 komentarze:

  1. Kocham Hayley. Ma boski głos.. Potrafi śpiewać godzinami i jej się to nie nudzi. Podziwiam ją. <3
    Zapraszam do mnie, na www.tuflik.blogspot.com ;)

    OdpowiedzUsuń